Nákupný košík : 0 Item(s)
Tenisky Online Shop Sk

Ochrana osobných údajovZhromažďovať informácie

    Keď navštívite naše webové stránky, môžete nám poslať nejaké informácie, osobné údaje sa rozhodnete vedome prezradiť, ktoré sú zhromažďované na agregovanom ako vy a iní na našich webových stránkach hľadá pre personalizáciu a zhromažďovať informácie o využitie webu.

Pre poskytovanie informácií

    Okrem Poskytnutím uvedených informácií našim partnerom, ak budete aj naďalej súhlasiť s nami prostredníctvom e-mailu, môžeme získať obsah vašich e-mailov s vašej e-mailovú adresu a naše reakcie. Sme poskytovať rovnaké ochrany pre tieto elektronických komunikácií, ktoré sme zamestnávajú v stave údržby informácií poštou alebo telefonicky.

Použitie informácií

    Všeobecne povedané, budeme používať osobné údaje pre účely správy našich obchodných aktivít, poskytovanie zákazníckych služieb a poskytovanie produktov a služieb pre našich zákazníkov a potenciálnych zákazníkov. Príležitostne môžeme tiež použiť informácie, ktoré zhromažďujeme na vás myslíme o dôležitých zmenách na našich webových stránkach, nových službách a špeciálnych ponukách, budete informovať cenný. Používa sa Vy produktov a služieb ponuky posielať zoznamy sú navrhnuté a vyvinuté v súlade s našimi tradičnými podnikových noriem pre správu bezpečnosti a dôvernosti osobných údajov klientov chrániť.

Bezpečnostné informácie

    Pri odosielaní dôverných osobných informácií, ako sú čísla kreditných kariet na našom webe k nám zabezpečený server softvér, ktorý sme získali kóduje všetky informácie zadáte pred odoslaním k nám. Informácie sú šifrované na ceste a dekódované akonáhle dosiahne naše webové stránky. Iný e-mail, ktorý si nemôžete byť istí, že sa nám poslať, ak vám poradí, že bezpečnostné opatrenia na mieste pred podaním svojich informácií.

    Využívame šifrovanie/bezpečnostný softvér na ochranu dôvernosti osobných údajov, ktoré môžeme chrániť pred neoprávneným prístupom alebo zverejnením a náhodnou stratou, zmenou alebo zničením. Ak máte otázky, kontaktujte nás.

Copyright © 2020 www.teniskylacne.com. Powered by Značkové Tenisky