Nákupný košík : 0 Item(s)
Tenisky Online Shop Sk

Námorná doprava & VraciaLodné

    Objednávky za 1-2 dni preprave po zaplatení je vyrobená. Všetky objednávky budú dodané spoločnosťou DHL. Medzinárodná preprava sa vykonáva v rámci dodania 1 týždeň času zvyčajne. Potom, čo sme vám dať sledovacie čísla vašich objednávok, môžete skontrolovať svoj e-mail pre kontrolu na potvrdenie objednávky.

Spiatočný

    Všetky položky budú zaslané späť k nám musí byť v pôvodnom stave, teda nie opotrebovaný, pozmenené alebo umyť, so všetkými značkami pripojené. Všetky vrátený tovar musí byť na dodaciu adresu, zašleme e-mail. Nemáme prepravné náklady výnosov alebo výmenami správnom poradí balíčka vám postará o lodnej dopravy.

Výmena

    Prijímame výmeny za inú veľkosť či farbu do 30 dní od pôvodného dátumu objednávky expedície. Ak chcete k výmene tovaru za iný typ, musíte nám poskytnúť svoje ID objednávky a sledovacie číslo objednávky, ako posielať položky späť. Všetky položky budú zaslané späť k nám musí byť v pôvodnom stave, teda nie opotrebovaný, pozmenené alebo umyť, so všetkými značkami pripojené. Opotrebované alebo špinavé predmety budú vrátené vrátené. Nemáme na pokrytie nákladov na dopravu pre výmenu, budete pre návrat a dopravné náklady späť k vám loď vymenení položky zodpovednosť.

Zrušenie objednávky

    Ak chcete zrušiť svoju objednávku, musíte nás kontaktovať ihneď. Väčšina objednávok sú dodávané v priebehu 1-2 dní od dátumu objednávky. Odoslané objednávky nemôže byť zrušený. Ak máte otázky týkajúce sa týchto zásad, obráťte sa na nás.

Copyright © 2020 www.teniskylacne.com. Powered by Značkové Tenisky